środa, 13 lipca 2011

Quiz, Chic lipgloss, błyszczykKolejnym z kosmetyków otrzymanych do testów od firmy Quiz jest błyszczyk Chic lipgloss, niestety nie mogę wstawić opisu producenta, gdyż błyszczyk dopiero wchodzi, lub nawet jeszcze nie wsedł do sprzedaży:)
Z tego względu też nie jestem pewna co do jego ceny:)
Błyszczyk ma bardzo słodki pudrowy zapach, nie skleja ust, bezsmakowy :)
Opakowanie plastykowe, bardzo wygodne w motyw koronki o pojemności 9 ml.
Błyszczyk w opakowaniu ma ładny intensywny różowy kolor, natomiast ustom nadaję minimalny koloryt.
Tak jak większość kosmetyków wypróbowanych przeze mnie tej firmy jest trwały, i wytrzymuje dłużej niż nie jeden droższy błyszczyk. Nie wysusza ust, nie ściąga, nie wylewa się po za usta.
Dokładny wygodny aplikator, niestety jego minus to na pewno brak daty ważności na opakowaniu, którą zawsze mam w zwyczaju sprawdzać.
Więcej informacji o firmie po kliknięciu w logo, znajdujące się na górze tego postu :)
 

7 komentarzy:

 1. Sorry, ale widziałam taki dziś w ,,chińczyku" po 3,50

  OdpowiedzUsuń
 2. Możliwe :) Ja nie widziałam ich jeszcze ani na internecie ani na stronie Quiz, :) dostałam go do testów i moim celem jest przekazanie wam, że tańsze nie znaczy gorsze:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz ja też mam takie podejście do rzeczy, ale wiem że jest to u nielicznych osób. Ja oczywiście lubię tą firmę. Patrzyłam na ten błyszczyk w chińczyku, ale nie kupiłam, mimo że motyw koronki jest kuszący. Jedyną wadą tych kosmetyków to to że szybko wzorek się ściera. Na przykład na pudrze jest napis ale już trochę przetarty. A tak to się świetnie wszystko sprawuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy koronce jeszcze nie zauważyłam, żeby się zdzierała, ale jest nieco inaczej zrobiona, jakby grubsza warstwa, natomiast wszystko co z safari już traci albo już straciło wzorek:(
  Ale kosmetyki na prawdę fajne:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm... W każdym razie napis różu się ściera, ale stopniowo. A safari... Lakiery widziałam też w chińczyku, ale już wszystko zaczęło schodzić bo lakiery są w ciągłym ruchu: góra, doł, góra, dół :DA tak wgl. jaki masz numer tego różu? :) Po zdjęciu co widzę to wydaje mi się że taki jak ja mam ale nie jestem przekonana. Ja mam 10 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. na moim pisze tester numer 21 ... ale nie wiem czy to numer różu ;) Nie zostałam poinformowana o odcieniach :)

  OdpowiedzUsuń

komentarze ze spamem oraz wulgaryzmami zostaną niezwłocznie usunięte.

Obserwatorzy