niedziela, 20 listopada 2011

Bo chciałam wasm zaprosić :)

Chciałam was zaprosić na mojego 2 bloga o mojej drugiej pasjii :)
Wejdźcie i oceńcie czy wart jest uwagi :)
http://styling-mylove.blogspot.com/

4 komentarze:

 1. witam

  zapraszam na konkurs do wygrania sukienki z japanstyle i nie tylko (do wyboru na portalowym butiku) zasady konkursu na topModeo.pl dla zalogowanych a wystarczy tylko się zalagować nic nie tracisz a wiele możesz zyskać -> ekstra ciuchy na sylwestra sama wybierasz sie nagrodę lub wymieniasz ją na kasę www.topModeo.pl

  (jest to nowy portal który w ramach otwarcia oferuje konkurs i wspaniałe nagrody) na topModeo.pl możesz dodawać zdjęcia, filmy, rozmawiać na czacie, forum, hydeparku, dodawać ogłoszenia (kupię, wymienię, sprzedam) i wiele innych ciekawych mozliwości.. zapraszam

  ps. współpracujemy również z blogami w razie chęci współpracy proszę o kontakt (na portalu w zakładce kontakt)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po 1). nie widzę u ciebie takiej zakładki, po 2). nie jest to twój autorski pomysł ponieważ wiele polskich jak i zagranicznych bloggerek takową zakładkę posiada. Je też oskarżasz o kradzież?

  OdpowiedzUsuń
 3. To, że na coś wpadłaś sama nie oznacza, że inni też nie mogli i kopiowali od Ciebie... Rozumiem jakbyś faktycznie coś wymyśliła jako pierwsza, wtedy mogłabyś się awanturować ale jeśli coś jest powszechnie znane to takie zachowanie jest nie na miejscu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Poza tym większość dziewczyn albo ma recenzje ułożone alfabetycznie albo tematycznie bo ciężko sensownie je posegregować w inny sposób.

  OdpowiedzUsuń

komentarze ze spamem oraz wulgaryzmami zostaną niezwłocznie usunięte.

Obserwatorzy